Krasobruslařky uspěly v Třinci, teď zamíří pětice na MČR žactva

Třinec (mha) – Poslední závod Českého poháru zdárně zvládly krasobruslařky FSC Kopřivnice. Děvčata si nejen vyjela dobrá umístění v rámci tohoto podniku včetně jedné zlaté medaile, ale holky se také ve velmi pěkném počtu definitivně kvalifikovaly na Mistrovství České republiky žactva, které se jede o prvním březnovém víkendu v Českých Budějovicích.

Na Velké ceně Třince bojovala devítka kopřivnických děvčat a dařilo se jim vesměs dobře. V kategorii žaček zvítězila Eliška Kubáňová, 9. byla Julie Hruškovská a 30. Izabela Libigerová. V mladších žačkách se Natálie Sopuchová umístila na 7. místě, dále byla 24. Jana Navrátilová a 31. Žaneta Ella Kuběnová. V nejmladších žačkách vybojovala Anna Králíková 7. pozici, Alexandra Matušíková byla 21. a Isabela Matušíková 24. Výsledky tohoto posledního podniku vyššího Českého poháru potvrdily, že na MČR žactva pojede celkem pětice kopřivnických krasobruslařek – Eliška Kubáňová, Julie Hruškovská, Isabela Matušíková, Anna Králíková a Natálie Sopuchová.

https://www.koprivnice.cz/krasobruslarky%2Duspely%2Dv%2Dtrinci%2Dted%2Dzamiri%2Dpetice%2Dna%2Dmcr%2Dzactva/d-77713/p1=5138